Grāmatvedības pakalpojumi Liepājā un ne tikai

Mūsu atbildes un ieteikumi balstīta gadiem ilgā pieredzē, nepārtrauktā mācību procesā par jaunievedumiem darbības sfērā un sistemātiskā zināšanu un iemaņu atjaunošanā. Varam ne tikai pasargāt Tevi no negaidītiem un nepatīkamiem pārsteigumiem, bet arī radīt biznesa iespējas, par kurām iepriekš nenojauti. Pakalpojumu kvalitāti augstu vērtē klienti ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.


Uzzināt vairāk

Digitālā mārketinga fabrika

Radām augstvērtīgu un Taviem klientiem noderīgu saturu digitālā mārketinga labirintos. Bruģējam saprotamas, atmiņā paliekošas un uzmanību piesaistošas digitālā mārketinga kampaņas. Veidojam mājaslapas & interneta veikalus.


Uzzināt vairāk

Publiskā un privātā finansējuma piesaiste

Līdz šim klientiem piesaistīti vairāk kā 5 900 000 eiro Eiropas Savienības fondu līdzekļu. Kurzemes Biznesa inkubators izskata iespēju iesaistīt privātos līdzekļus un zināšanas jaunuzņēmumos.

Uzzināt vairāk

Impact Hub Liepāja telpu noma

Nonāc vienā telpā ar uzņēmējiem un jaunuzņēmumiem, IT profesionāļiem, grāmatvedības ekspertiem, digitālā mārketinga guru, ilgtspējīgi domājošajiem, biznesa enģeļiem un drosmīgiem jauniešiem. Impact Hub Liepāja piedāvā telpu īri Liepājā dažādiem pasākumiem līdz pat 50 cilvēkiem.

Uzzināt vairāk

Biznesa atbalsts

Atbalstām topošos uzņēmējus perspektīvu biznesa ideju attīstības startā. Biznesa atbalsta programmas gan skolu un augstskolu jauniešiem, gan dzīves pieredzes bagātiem biznesa uzsācējiem.  Mentoru tīkls pastāvīgi dalās praktiskās zināšanās un pieredzē par uzņēmumu veidošanu un attīstību.

Uzzināt vairāk